Yhteystiedot

Puh. 03 734 6810
myynti@sentakia.com

Käyntiosoite:
Sentakia Oy
Tähtitorninkatu 26
15830 Lahti

 

Paperilaskut:
Sentakia Oy
PL 159
15101 Lahti

Verkkolaskut:
Sentakia Oy
Y-tunnus: 2548043-4
Verkkolaskuosoite: 003725480434
Välittäjä: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Jere

 

Jere Saarinen
Varasto
jere.saarinen@sentakia.com

Tomi

 

Tomi Vesanen
Ostaja / Logistiikkavastaava
Puh. 044 515 1919
tomi.vesanen@sentakia.com

Tomi Kyöperi
Myynti, Uusimaa
Puh. 0400 734 583
tomi.kyoperi@sentakia.com

Sauli

Sauli Niemi
Myynti, Päijät-Häme / Kymenlaakso / PKS jälleenmyyjät
Puh. 044 578 8728
sauli.niemi@sentakia.com

Juha

Juha Närhi
Myynti, Keski-Pohjanmaa / Pohjois-Suomi
Puh. 050 328 9553
j.narhi@dnainternet.net


Petri Puustinen
Myynti, Savo-Karjala
Puh. 050 565 5000
petri.puustinen@sentakia.com

Henrik

Henrik Virtanen
Myynti, Länsi-Suomi
Puh. 044 537 9078
henrik.virtanen@kotikone.fi

Henri Vatanen
Myynti
Puh. 050 307 6007
henri.vatanen@sentakia.com

J-P

Jari-Pekka Vatanen
Toimitusjohtaja
Puh. 040 867 5480
jaripekka.vatanen@sentakia.com

Ota yhteyttä

Voit lähettää meille palautetta sivuistamme, yhteydenottopyynnön tai kysymyksiä tuotteistamme alla olevalla lomakkeella.