Yhteystiedot

Puh. 03 734 6810
myynti@sentakia.com

Käyntiosoite:
Sentakia Oy
Teknikonkatu 3
15520 Lahti

Paperilaskut:
Sentakia Oy
25480434
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskut:
25480434@scan.netvisor.fi

Verkkolaskut:
Sentakia Oy
Y-tunnus: 2548043-4
Verkkolaskuosoite: 003725480434
Välittäjän tunnus: 003721291126
Välittäjä: Maventa

Jere Saarinen
Asiakaspalvelu
Puh. 03 734 6810
jere.saarinen@sentakia.com

Tomi Vesanen
Varastopäällikkö / Ostaja
Puh. 044 515 1919
tomi.vesanen@sentakia.com

Tomi Kyöperi
Myynti, Uusimaa
Puh. 0400 734 583
tomi.kyoperi@sentakia.com

Juha Närhi
Myynti, Keski-Pohjanmaa / Pohjois-Suomi
Puh. 050 328 9553
j.narhi@dnainternet.net

Henrik Virtanen
Myynti, Länsi-Suomi
Puh. 044 537 9078
henrik.virtanen@kotikone.fi

Henri Vatanen
Myynti, Päijät-Häme / Kymenlaakso / PKS jälleenmyyjät
Puh. 050 307 6007
henri.vatanen@sentakia.com

Tapio Haljoki
Suodatinmyynti, Länsi-Suomi
Puh. 044 241 9211
tapio.haljoki@sentakia.com

Minna Tillanen
Myynti, Savo-Karjala
Puh. 0500 553 342
minna.tillanen@sentakia.com

Sauli Niemi
Suunnittelijat / Arkkitehdit
Projektimyynti, Markkinointi
Puh. 044 578 8728
sauli.niemi@sentakia.com

Jari-Pekka Vatanen
Toimitusjohtaja
Puh. 040 867 5480
jaripekka.vatanen@sentakia.com

Ota yhteyttä Sentakiaan

Voit lähettää meille palautetta sivuistamme, yhteydenottopyynnön tai kysymyksiä tuotteistamme alla olevalla lomakkeella.